- Homepage
- Electronics
- Power banks
- Power bank 5000 mAh with MagSafe wireless charger CONSTANCE
Power bank 5000 mAh with MagSafe wireless charger CONSTANCE
Available colours
Power bank 5000 mAh it can be used as a wireless charger for iPhones and QI-capable smartfons. Thanks to Magsafe technology and the integrated magnet, the charger docks onto the Iphone for faster and wireless charging. Compatible with Iphone 12 and above. If you want Magsafe works with smartfons it is necessary to purchase a magnetic case for the smartphone.
- Battery tyo: Li-polymer
- Onput: 5V, 2A
- Capacity: 5000 mAh
- Wireless charging: 10W
- Including cable USB A to type C
Availability
| Color | 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|---|
| 3394913 (beige) | 0 pc. | 0 pc. |
2 000 pc. 2026-08-18 |
| Mark group | Print size | Term of marking |
|---|---|---|
|
L2 (laser engraving) Colors max: 1 |
4 x 4 cm | Monday, 18 May 2026 |
|
T3 (pad printing) Colors max: 4 |
4 x 4 cm | Tuesday, 19 May 2026 |
|
DC1 (UV print up to 12 cm2) Colors max: Full color |
4 x 4 cm | Monday, 18 May 2026 |
L2 (laser engraving)
Back
4 cm
4 cm
max.: 1
Other information:
Marking colour depends on the colour of the surface
Precise marking
High marking durability
Personalisation available
Low set up cost
Term of marking: Monday, 18 May 2026
| Specification | |
|---|---|
| Brand | M-Collection |
| Color | (13) beige |
| Material | bamboo, plastic |
| Capacity | 5000 mAh |
| Product size | 9,5 x 6,4 x 1,5 cm |
| Min. quantity | - |
| Weight | 0,182 kg |
| Country of origin | China |
| Duty number | 8507600090 |
| EAN | 4064571038301 |
| Packaging | |
|---|---|
| Package | carton box |
| Small package | 50 pcs. |
| Large package | 50 pcs. |
| Small master box (lenght) cm | 0,00 |
| Small master box (width) cm | 0,00 |
| Small master box (height) cm | 0,00 |
| Big master box (lenght) cm | 50,00 |
| Big master box (width) cm | 15,70 |
| Big master box (height) cm | 13,80 |
| Big master box (weight) kg | 9,100 |
| Small master box (weight) kg | 0,000 |
A 5,000 mAh power bank is the perfect blend of modern technology and stylish design. Its elegant casing, made from natural bamboo combined with a transparent top cover, gives it a unique look that fits perfectly with contemporary trends. It features wireless charging compatible with Qi-enabled smartphones and iPhones.
The power bank is also equipped with MagSafe functionality—magnetic charging compatible with newer generation iPhones as well as other smartphones that have a special magnetic case purchased separately. This ensures the phone securely attaches to the power bank, providing stable and optimal charging conditions.General features:Capacity: 5,000 mAh.The magnetic function is active for iPhones with a magnetic back and for other phones with a separately purchased magnetic case.The wireless charging function works with Qi-enabled smartphones and iPhones.
Bamboo and wood are natural materials, so each product may vary slightly, which also affects laser engraving. These differences do not affect the use of the product and cannot be grounds for a complaint.
Similar products
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 2 099 pcs. | 2 544 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 903 pcs. | 1 946 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 751 pcs. | 5 438 pcs. | 0 pcs. |
New product
Recycled
360°
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 491 pcs. | 0 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 143 pcs. | 1 843 pcs. | 5 000 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 823 pcs. | 1 447 pcs. | 3 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 766 pcs. | 2 319 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 655 pcs. | 6 590 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 874 pcs. | 3 251 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 398 pcs. | 0 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 298 pcs. | 2 619 pcs. | 2 000 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 266 pcs. | 1 829 pcs. | 2 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 0 pcs. | 0 pcs. | 0 pcs. |
Sold out
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 54 pcs. | 0 pcs. | 1 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 37 pcs. | 1 115 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 19 pcs. | 3 059 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 10 pcs. | 2 866 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 9 pcs. | 5 816 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 0 pcs. | 0 pcs. | 0 pcs. |
Sold out
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 2 pcs. | 1 115 pcs. | 0 pcs. |