- Homepage
- Eating & drinking
- Home & accessories
- Air humidifier 130 ml MICHALINA
Air humidifier 130 ml MICHALINA
Available colours
Humidifier with a dark wood look and a capacity of 130ml. Includes USB charging cable.
Availability
| Color | 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|---|
| 7390601 (brown) | 213 pc. | 3 496 pc. |
0 pc. |
| Mark group | Print size | Term of marking |
|---|---|---|
|
T4 (pad printing) Colors max: 4 |
3 x 2 cm | Tuesday, 19 May 2026 |
T4 (pad printing)
Right side
3 cm
2 cm
max.: 4
Other information:
Pantone colour matching system
Fast fulfillment of large-volume orders
Term of marking: Tuesday, 19 May 2026
T4 (pad printing)
Left side
3 cm
2 cm
max.: 4
Other information:
Pantone colour matching system
Fast fulfillment of large-volume orders
Term of marking: Tuesday, 19 May 2026
| Specification | |
|---|---|
| Brand | M-Collection |
| Color | (01) brown |
| Material | plastic |
| Capacity | 130 ml |
| Product size | ⌀ 9 x 14,5 cm |
| Min. quantity | - |
| Weight | 0,22 kg |
| Country of origin | China |
| Duty number | 85167970900 |
| EAN | 4064571039018 |
| Packaging | |
|---|---|
| Package | carton box |
| Small package | 60 pcs. |
| Large package | 60 pcs. |
| Pcs per pallet | 960 |
| Small master box (lenght) cm | 0,00 |
| Small master box (width) cm | 0,00 |
| Small master box (height) cm | 0,00 |
| Big master box (lenght) cm | 54,00 |
| Big master box (width) cm | 44,50 |
| Big master box (height) cm | 47,00 |
| Big master box (weight) kg | 11,600 |
| Small master box (weight) kg | 0,000 |
| Pallet (lenght) cm | 120 |
| Pallet (width) cm | 90 |
| Pallet (height) cm | 170 |
Air humidifier is an elegant and functional device that combines modern technology with aesthetic design. Made of plastic with a wood-like finish, the humidifier seamlessly blends into various interiors, adding a natural charm. Equipped with an LED light, it offers seven changing colors that create a relaxing atmosphere and can serve as gentle room lighting.
The tank capacity provides adequate humidity for small to medium-sized rooms. The water level sensor is an intelligent feature that automatically turns off the device when the tank is empty, preventing damage and ensuring safe use. The humidifier is powered via a USB cable included in the set (the set does not include a plug).
This humidifier is perfect for bedrooms, living rooms, offices, or any other space where you want to enjoy moisturized air while adding a touch of soothing lighting to the interior.Product features: Water tank capacity: 130 ml. Cable length: 50 cm. Specifications: DC5V-1A, cotton stick USB cable.
Similar products
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 967 pcs. | 1 931 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 826 pcs. | 1 865 pcs. | 0 pcs. |
New product
Recycled
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 5 pcs. | 1 570 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 3 pcs. | 1 887 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 2 pcs. | 2 519 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 0 pcs. | 944 pcs. | 0 pcs. |
New product
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 3 841 pcs. | 1 680 pcs. | 15 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 2 474 pcs. | 33 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 985 pcs. | 8 614 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 963 pcs. | 0 pcs. | 10 080 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 506 pcs. | 9 706 pcs. | 5 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 399 pcs. | 3 607 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 270 pcs. | 8 140 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 129 pcs. | 196 pcs. | 20 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 099 pcs. | 766 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 920 pcs. | 5 687 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 570 pcs. | 2 366 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 503 pcs. | 2 734 pcs. | 10 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 398 pcs. | 4 561 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 306 pcs. | 2 646 pcs. | 0 pcs. |