- Homepage
- Eating & drinking
- Hip flasks
- Mini hip flask keychain 30 ml SARAH
Mini hip flask keychain 30 ml SARAH
Available colours
Availability
| Color | 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|---|
| 9462007 (grey) | 4 pc. | 4 982 pc. |
5 000 pc. 2026-10-06 |
| Mark group | Print size | Term of marking |
|---|---|---|
|
L2 (laser engraving) Colors max: 1 |
2 x 4 cm | Monday, 18 May 2026 |
|
T3 (pad printing) Colors max: 4 |
2 x 4 cm | Tuesday, 19 May 2026 |
L2 (laser engraving)
Right side
2 cm
4 cm
max.: 1
Other information:
Marking colour depends on the colour of the surface
Precise marking
High marking durability
Personalisation available
Low set up cost
Term of marking: Monday, 18 May 2026
L2 (laser engraving)
Left side
2 cm
4 cm
max.: 1
Other information:
Marking colour depends on the colour of the surface
Precise marking
High marking durability
Personalisation available
Low set up cost
Term of marking: Monday, 18 May 2026
| Specification | |
|---|---|
| Brand | M-Collection |
| Color | (07) grey |
| Material | iron, other, stainless steel |
| Capacity | 30 ml |
| Product size | 3,9 x 2 x 6,3 cm |
| Min. quantity | - |
| Weight | 0,044 kg |
| Country of origin | China |
| Duty number | 7323930090 |
| EAN | 4064571043916 |
| Packaging | |
|---|---|
| Package | carton box |
| Small package | 25 pcs. |
| Large package | 250 pcs. |
| Small master box (lenght) cm | 0,00 |
| Small master box (width) cm | 0,00 |
| Small master box (height) cm | 0,00 |
| Big master box (lenght) cm | 47,00 |
| Big master box (width) cm | 25,00 |
| Big master box (height) cm | 25,00 |
| Big master box (weight) kg | 11,000 |
| Small master box (weight) kg | 0,000 |
Mini 30 ml Flask Keychain is a functional and stylish accessory that is sure to catch attention. Made from high-quality stainless steel, it offers durability and resistance to damage. With a capacity of 30 ml, it is compact enough to fit comfortably in a pocket or purse.
The keychain design allows you to conveniently carry the flask with you at all times. It’s the perfect choice for those looking for a practical solution in a small format. Food-safe and ideal for small drinks, it makes a great gift or a unique accessory addition.
| Name | Download |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Similar products
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 4 815 pcs. | 20 316 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 996 pcs. | 4 298 pcs. | 0 pcs. |
Eco
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 911 pcs. | 2 233 pcs. | 15 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 732 pcs. | 1 338 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 624 pcs. | 4 490 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 147 pcs. | 2 690 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 27 pcs. | 707 pcs. | 0 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 20 pcs. | 4 540 pcs. | 3 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 0 pcs. | 0 pcs. | 0 pcs. |
Sold out
| 24 hours | 4-5 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 8 pcs. | 1 056 pcs. | 1 000 pcs. |
| 24 hours | 2-3 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 4 pcs. | 4 982 pcs. | 5 000 pcs. |
| 24 hours | 4-5 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 3 pcs. | 1 245 pcs. | 1 000 pcs. |
| 24 hours | 4-5 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 2 pcs. | 300 pcs. | 1 024 pcs. |
| 24 hours | 4-5 days | Upcoming delivery |
|---|---|---|
| 1 pcs. | 1 155 pcs. | 1 000 pcs. |